Mix & Dubbel clubkampioenschappen op 6 en 7 september - schrijf je in!

19 augustus 2025


Op 6 & 7 september staan er weer twee sportieve én gezellige tennistoernooien op de agenda!

Onze 1-dags toernooitjes waarbij je kunt strijden om de titel als clubkampioen in de dubbel en/of de mix. Word jij de nieuwe clubkampioen? 

👉 Zaterdag 6 september trappen we af met het gemengde Mix & Spin toernooi.

👉 Zondag 7 september is het de beurt aan de dames- en herendubbels tijdens het Double Trouble toernooi.

Net als bij de singles clubkampioenschappen worden ook deze toernooien volgens actual rating gespeeld en tellen voor je rating resultaat. Dat betekent: spannende partijen, punten verdienen én natuurlijk veel plezier op en naast de baan. Deelname is mogelijk voor iedereen geboren in of vóór 2010 (oftewel: van 14,75 tot 99…jaar).

Omdat het dagtoernooien zijn, verwachten we dat je de hele dag (09.00-21.00 uur) beschikbaar bent. Je speelt op zo’n dag minimaal twee wedstrijden die met een rust tijd, zo dicht mogelijk op elkaar worden gepland.

Inschrijven kan per onderdeel en de inschrijving sluit op zondag 31 augustus. Let op het verschil in actual rating tussen een koppel maximaal 2.0 mag zijn. 

Een paar dagen voor het toernooiweekend ontvang je per mail het speelschema en de tijden van jouw wedstrijden.

We hopen jullie te zien op 6 en 7 september!

Namens de Technische Commissie

Nancy & Elly

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

020-6127098 (clubhuis)

Adres

Kattenlaan 13
1054 KA Amsterdam

KVK-nummer

34252462